Şu anda sayfalarında gezindiğiniz müşterek blogumuz ilk bakışta size biraz garip, biraz yabancı, biraz da şaşırtıcı gelebilir. Diyebilirsiniz ki “Bunlar neyin kafası?”. Biraz sabredin, açıklamamıza müsaade edin, her şeyi konuşarak çözebiliriz. Çözemez miyiz? 

“Öyleyse ne diye yazıyorsunuz arkadaş?” 

Bak güzel kardeşim, ne konuşarak ne de yazarak her şeyi çözemeyiz. Bu aşikar fakat biz düşündük ki şöyle bir işe girişelim: “Birlikte bir şeyleri anlamaya koyulalım. Olur da açılır kapılar ve ab-ı hakikatten az biraz tatmak nasib olur.” 

Kapaklı Sözler sayfamızda bazı kitaplara dair yazılmış yazılar bulacaksın, biz kimiz nereden geldik bunu anlaman açısından faydalı olacaktır. Bakarsın bir yerlerden akraba çıkarız.

Kapaksız Sözlerde ise yazılmış makale deneme tarzı fakat yine bilgi içerikli yazılar var.

Küçük Sözler bizim kısa yazılarımız.

Gümüş Sözler, gümüş sözler. Söz gümüşse sükut altındır demişler ya, gümüş mümüş biz ekmeğimizin peşindeyiz karşim… Ufuk açıcı yazılar da bu kısımda anlayacağın, rastgele yazılar.

Bize yazabilir yahut gizli bir hayranımız olarak takip etmeyi tercih edebilirsin. Her ikisi de seni mutlu eder ama ilki bizi de mutlu eder. Bunu da ifade ettiğimize göre şimdi seni yazılarımıza terk edebiliriz.

Rast gele!