Neden şişkoları öldürmeliyiz?

Şişkolar toplumun hastalıklı hücreleri gibiler, sistemleri yavaşlatıyorlar ve sınırlı kaynakları fazlasıyla tüketiyorlar. Toplumda tembelliği tetikliyorlar. Diğer insanlar bir şeyler üretirken onlar yapılanları tüketiyorlar. Üzerlerinde taşıdıkları fazladan kiloları taşıyabilmek için bile fazladan yemek yiyorlar. Bu insanları görenler de tembelliğe yöneliyor ayrıca insanlar için görüntü kirliliği oluşuyor. Kim ortalıkta yağ yığınları görmek ister ki? İhtiyaçlarından fazlasını kullanarak aç kalanların haklarını da tüketiyorlar. Dünya üzerinde açlığa sebep olanlar da bunlar.

Eğer biz şişkoları öldürmeye başlarsak insanlar kilo vermek için gayret ederler yoksa ölürler. Her gün 100 tane öldürsek yeterli olur mesela. Amerikan Milli Sağlık Enstitüsünün verilerine göre sadece Birleşik Devletlerde her yıl obeziteye bağlı hastalıklar sebebiyle 300.000 kişi hayatını kaybetmektedir. Bu da günde 833 kişi yapar. Normalde her gün 833 kişi ölürken bizim sayemizde yalnızca 100 kişi ölecek. Kısa bir süre sonra da yöntemlerimiz sayesinde diğer ölümlere engel olabileceğiz. Ölümlere en yüksek kilolu olanlardan başlamalıyız. Hak geçmemesi için işleme başlamadan önce 1 ay evvel uyarmalıyız. Belli bir kilonun üzerindekiler 1 ay içerisinde 5 veya daha fazla kilo verdiklerini resmi olarak kanıtlamazlarsa öldürürüz. Bu çalışmayı denetlemek için parmak iziyle çalışan ve güvenlik/polis tarafından denetlenen tartı merkezleri yapmalıyız. Aslında biz bu şekilde insanları öldürmüyoruz diyabet, kolestorel gibi hastalıklar bizden çok daha fazla insanı öldürüyor. Biz bu çalışmayla insanların hayatlarını kurtarıyoruz. Kendi iradesine sahip çıkamayanlara destek ve yardımcı oluyoruz.  Ayrıca gerektiği takdirde acılarına son veriyoruz, kilo veremeyecek durumda olan birisinin zaten hayattan nasıl bir beklentisi olabilir ki acıdan ve zorluktan başka? İnsanlar her zaman neye ihtiyaçları oldukları anlayamayabilirler hayatlarının alışılagelmiş akışlarında körleştikleri için. Biz onlara gerçekleri öğretmeli, acı da olsa iyileşebilmeleri için ilaçlarını vermeliyiz. Küçük bir çocuğun ilaç almak istememesi gibi.

Öldürdüğümüz şişkoların mal varlıklarını ve işlerini de ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız bu sayede toplumdaki fakirliği de azaltacağız. Ayrıca bundan sonra herkes şişkoluktan korkacağı için aşırı tülketim azalacak ve buna paralel olarak fakirlik de azalacak. Bir taşta o kadar çok kuş vuracağız ki domino etkisiyle mükemmel bir topluma ulaşacağız. Artık toplu taşıma araçları ve normal araçlar daha az yük taşıma durumunda kalacakları için yakıt tüketimi azalacak ve neticede insanlığın karbon ayak izi de azalacak. Şişkolar toplumun içinde bulunduğu vahim durumun birinci dereceden failleridir. Biz şişkoları öldürdükçe obezite, diyabet gibi hastalıklar da azalacağı ve yok olacağı için bu konularda yapılan sosyal ve tıbbî yatırımlar ihtiyaç sahiplerine aktarılacak. Toplum hiç olmadığı şekilde bir refah ve huzur ortamına kavuşacak.

Bu süreçte önümüze pek çok engel çıkabilir, zorluklarla karşılaşabiliriz ama yılmamalıyız. Ölen her bir şişko doğan 2 zayıf demektir. Bunu böyle görmeli ve buna en içten duygularımızla bağlanmalıyız. İnancımızın temelii bu oluşturmalı. Hayat ve dünya her zaman bize iyi seçenekler sunmayabilir, bu da böyle bir durum. Toplumun faydası için toplumun isteklerine karşı bunu yapmamız gerekecek ama inancımız ve dirayetimiz sayesinde dimdik duracak ve şişkoluğu bu dünyadan kaldıracağız.

Öldürürken kullanabileceğimiz pek çok metod var ama bana en uygun gelen tıbbî ortamda bütün organları ve kanı bağışlanmak üzere alınarak öldürülmeleridir. Vıcık vıcık yağları yüzünden tıbbî müdahele zor olabilir ve doktorlar tiksinebilir. Buna engel olmak için bazı şişkolardan kokulu sabun yapacağız ve doktorlara koklatacağız mide bulantılarının geçmesi için.

Ayrıca fast food şirketlerinde şişkoluk öldürür tabelası bulunmasını zorunlu hale getireceğiz ve uyarıcı olarak şişko ölülerin resimlerini koyacağız ki insanların iştahları kaçsın, mideleri bulansın ve vazgeçsinler.

Projemizin ikinci aşamasındaysa sigara içenleri öldürmeyi planlıyoruz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s